Jakie rozwiązania realizujemy?
Dedykowane
Wirtualne
Mobilne
Konsultacje
Rozwiązania dedykowane
Tworzymy dedykowane systemy informatyczne dla różnych branż i sektorów. Nasze aplikacje są efektywne i proste w obsłudze, działają zgodnie z oczekiwaniami oraz procesami charakterystycznymi dla danego przedsiębiorstwa.
A może VR lub AR?
Zapraszamy do poznania nowoczesnej atrakcji, dającej nieograniczone możliwości pobudzania emocji. Jest niezastąpionym elementem marketingu, który zapewnia pozostawanie w pamięci użytkowników na długi czas.
Aplikacje mobilne
Aplikacje na urządzenia przenośne podnoszą efektywność wykorzystania rozwiązań takich jak np. intranety, dedykowane systemy b2b, czy e-commerce. Smartfony i inne urządzenia mobilne mogą być jeszcze efektywniej wykorzystywane w codziennej pracy.
Konsultacje i analizy
Konsultujemy i przeprowadzamy analizy biznesowe, których celem jest zidentyfikowanie potrzeb klienta w zakresie funkcjonalności oraz innych biznesowych aspektów dotyczących rozwiązania informatycznego.

Jak działamy

  • Dokładanie słuchamy naszych Klientów kiedy opisują swoje potrzeby, zwracamy uwagę na kontekst każdego wymagania po to aby dobrze zrozumieć ich biznes i poznać jego procesy. Projektujemy rozwiązania ściśle w oparciu o tę wiedzę, rekomendujemy rozwiązania optymalne w ujęciu o użyteczność i czasochłonność. Potrafimy rozmawiać.
  • Współpracę z Klientem traktujemy dosłownie dlatego dbamy o to aby aktywnie uczestniczył on w procesie wytwarzania oprogramowania i miał z nim kontakt na wszystkich etapach realizacji. Dlaczego? Dlatego, że tylko on potrafi ostatecznie ocenić czy produkt realizuje swoje funkcje i we właściwy sposób wspiera jego biznes. I zawsze ma nowe pomysły, które warto wziąć pod uwagę.
  • Oprogramowanie tworzymy etapowo osiągając cel w ustalonej liczbie kroków. Każdy etap przynosi ze sobą kompletne sprawne funkcje. Dzięki temu na wczesnym etapie realizacji jesteśmy w stanie wykryć błędy i wspólnie z Klientem sprawdzić zasadność założeń dostarczając mu szybko namacalną postać tego co dotychczas sobie wyobrażał.
  • Zapewniamy kompleksową obsługę powdrożeniową każdego projektu oraz jego dalszy rozwój funkcjonalny. Możesz liczyć na naszą inicjatywę - jeśli przychodzi nam do głowy pomysł związany z rozwojem Twojego produktu - przedstawimy Ci go a Ty zadecydujesz czy jest dobry. Jesteśmy na bieżąco z technologią, monitorujemy rynek i konkurencję. Jeśli wydarza się na nim coś co może mieć wpływ na Twój system - będziesz o tym wiedział zaraz po nas.
Kontakt
Wiadomość