Projekty IT dla małych i średnich firm

Projektujemy, tworzymy i rozwijamy oprogramowanie
realizujące Twoje cele biznesowe

Opowiedz o swoim biznesie

Znajdziemy rozwiązania

Projektowanie

Dokładanie słuchamy naszych Klientów kiedy opisują swoje potrzeby, zwracamy uwagę na kontekst każdego wymagania po to aby dobrze zrozumieć ich biznes i poznać jego procesy. Projektujemy rozwiązania ściśle w oparciu o tę wiedzę, rekomendujemy rozwiązania optymalne w ujęciu o użyteczność i czasochłonność. Potrafimy rozmawiać.

@innowacje.net Cały projekt został zrealizowany terminowo przy dużym wkładzie inwencji własnej. Rekomenduję ubit.pl jako solidnego i fachowego partnera w zaawansowanych projektach informatycznych.

Marek Szczytowski, innowacje.net

Współpraca

Dokładnie słuchamy naszych Klientów kiedy opisują swoje potrzeby. Współpracę z Klientem traktujemy dosłownie dlatego dbamy o to aby aktywnie uczestniczył on w procesie wytwarzania oprogramowania i miał z nim kontakt na wszystkich etapach realizacji. Dlaczego? Dlatego, że tylko on potrafi ostatecznie ocenić czy produkt realizuje swoje funkcje i we właściwy sposób wspiera jego biznes. I zawsze ma nowe pomysły, które warto wziąć pod uwagę.

@alfa-projekt.pl Profesjonalne podejście oraz terminowość. Wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie. Polecam jako solidnego i rzetelnego partnera.

Jacek Zacharewicz, alfa-projekt.pl

Realizacja

Oprogramowanie tworzymy etapowo osiągając cel w ustalonej liczbie kroków. Każdy etap przynosi ze sobą kompletne sprawne funkcje. Dzięki temu na wczesnym etapie realizacji jesteśmy w stanie wykryć błędy i wspólnie z Klientem sprawdzić zasadność założeń dostarczając mu szybko namacalną postać tego co dotychczas sobie wyobrażał.

Zespół ubit.pl w krótkim czasie po kilku wspólnych rozmowach przedstawił nam kompletną koncepcję produktu, który obejmował wszystkie ansze wymagania oraz propozycję nowych funkcji, które odróżniły nasz produkt od rozwiązań konkurencji, a które nie przyszły by nam do głowy. Współpraca z zespołem o dużej inicjatywie własnej to czysta przyjemność. Gorąco polecamy.

@Anna

Rozwój

Zapewniamy kompleksową obsługę powdrożeniową każdego projektu oraz jego dalszy rozwój funkcjonalny. Możesz liczyć na naszą inicjatywę - jeśli przychodzi nam do głowy pomysł związany z rozwojem Twojego produktu - przedstawimy Ci go a Ty zadecydujesz czy jest dobry. Jesteśmy na bieżąco z technologią, monitorujemy rynek i konkurencję. Jeśli wydarza się na nim coś co może mieć wpływ na Twój system - będziesz o tym wiedział zaraz po nas.

Profesjonalne podejście oraz terminowość. Wszystkie wątpliwości rozwiązywane od reki, pomysł opracowywany w ścisłej współpracy. Informacja o postępach realizacji na bieżąco. Polecam jako zaufanego partnera.

@Michał

JAK PRACUJEMY

Koncentrujemy się na dostarczeniu produktu o jak najwyższej wartości. Utrzymujemy Klienta blisko produktu przez cały czas trwania realizacji po to by mógł oceniać go na bieżąco i aktywnie wpływać na jego kształt. Zmianę założeń uważamy za naturalny element procesu tworzenia oprogramowania. Projekty realizujemy etapowo dostarczając w każdym cyklu ustaloną, namacalną wartość funkcjonalną, którą można testować i sprawdzać w praktyce.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

W każdy projekt zaangażowany jest zespół obejmujący wszystkie wymagane kompetencje. Pozwala nam to na sprawną komunikację z Klientem na każdym etapie realizacji i szybką odpowiedź na każde zgłoszenie z jego strony. Nie zlecamy prac podwykonawcom co daje nam pełną kontrolę nad sytuacją.

PRODUKTY I USŁUGI